Rehabilitace Hornomlýnská, z. s.

rehabilitace.hornomlynska.cz
naše aktivity a služby

Aktivity

Jsme tu již od roku 2003 a stejně jako v minulých letech byl projekt především zajišťován a koordinován na bázi dobrovolné práce se všemi pozitivy, nadšením, i negativy, které toto přináší, a s minimálními náklady, souvisejícími zejména s materiálně-technickým vybavením zařízení a pokrytím základních provozních nákladů.

V listopadu 2015 jsme se dle nového občanského zákoníku přejmenovali z občanského sdružení na zapsaný spolek. Organizace se nyní tedy zapisuje Rehabilitace Hornomlýnská, z.s.

V prosinci 2015 jsme začali s úpravy místnosti, kde by měla v roce 2016 vzniknout nová služba pro veřejnost, projekt, který by se měl zaměřit především na pečující osoby v našem domě. Budeme nabízet různé druhy cvičení, které by měli pomoc jim zlepšit jejich zdraví a pomáhat tak v jejich nelehké péči o zdravotně postižené členy domácností. Samozřejmě tyto služby mohou využívat i ostatní občané MČ a příznivci našeho spolku.


Za dobu našeho působení se nám podařilo vybudovat tyto služby:

Fyzioterapie

kterou v přízemí vchodu A provozuje rehabilitační lékařka MUDr. Kymplová a její fyzioterapeuti. Tyto služby je možné získat přes zdravotní pojišťovny, bližší informace na rehabilitace-praha.eu

Cvičící místnost

ve 3. patře, kde můžete využít naše stroje k pravidelnému cvičení. Jsou to Kettler posilovací věž, TRX, vertikulátor, rotoped, MOTOmed viva 2, Kettler Crossový trenažér (chůze s holemi).

Cvičení

Jóga: pondělí 18:00 – 19:15

Jóga: čtvrtek 18:00 – 19:15

Terapie Cesta

v našich prostorách se Zuzanou Jelínkovou, bližší informace zuzanajelinkova.cz, sezení na základě individuální domluvy

Kraniosakrální terapie

s Petrou Šveřepovou, bližší informace harmonizacetela.cz, sezení na základě individuální domluvy

Aromaterapeutické masáže

s Karolínou Chudobovou, bližší informace na tou-jou.com, sezení na základě individuální domluvy


poděkování dárcům


MČ Praha - Kunratice
MČ Praha - Kunratice